fog
Fog Warszawa by Dawid Markoff

To już chyba trzeci lub czwarty wpis z mgłą pośród warszawskich budynków. Nic na to nie poradzę – jak tylko mam okazję to fotografuję. I nigdy w takim momencie nie mam przy sobie aparatu, ech. No trudno, telefon czasami też daje radę.

Fog Warszawa by Dawid Markoff

Dobre piwo, dobre towarzystwo i dobra gra na PS4! No i demoniczne budynki na Gdańskim. Rada: nigdy nie zostawiajcie odblokowanego telefonu! Znajdziecie potem na swoim Instagramie jakieś selfie, a na Facebooku… ech, szkoda nawet gadać. Obrabiają się już zdjęcia oraz przyszły nowe tła – będzie fotografowane! Ten telewizor stał i stał, w końcu mamy czasy 4K. A na koniec…. piwa. Wiadomo.

Podsumowanie by Dawid Markoff


skomentuj
kategoria: iphonografia, różne tagi: , , , ,
robert i dawid na białorusi
Białoruś latem była naprawdę niesamowita! Nagraliśmy z Robertem spoooro materiału podczas tej podróży, ale dopiero teraz Robert znalazł wolną chwilę aby to poskładać. Pomimo wycięcia ogromnej części, powstało finalnie kilkadziesiąt minut. Podzieliliśmy to na kilka części. Bez cenzury, bez retuszu, zarośnięte gęby i trzy białoruskie miasta: Brześć, Witebsk i Mińsk. Polecam!

* * *

W części pierwszej Robert i Dawid, dwóch zapalonych fotografów, wybiera się na Białoruś. Na ich trasie jest Brześć oraz najbardziej znana sztyca w okolicy. Czy uda im się kupić bilet na wieczorny pociąg do Witebska? Czy popadną w konflikt z prawem? Czy Robert ukradnie gazetę z kiosku?

W części drugiej Robert i Dawid, dwóch zapalonych fotografów, wybiera się nocnym pociągiem do Witebska. Czy uda im się znaleźć nocleg? Czy Dawid zmarźnie podczas spaceru? Czy Robert kupi bilet na statek? Kogo spotkają w Witebsku?

W części trzeciej Robert i Dawid, dwóch zapalonych fotografów, wybiera się porannym pociągiem z Witebska do Mińska. Czy uda im się zjeść śniadanie? Czy Dawid kupi wymarzony prezent? Czy Robert sfilmuje zakazany budynek? Kogo spotkają wieczorem w hotelu?

W części czwartej Robert i Dawid, dwóch zapalonych fotografów, spaceruje po stolicy Białorusi, Mińsku. Czy uda im się dostać pod pomnik na Placu Zwycięstwa? Jaki pomnik odkryją przy jednej z głównych arterii miasta? Co odkryją podczas wizyty w muzeum i czy przez to będą musieli przerwać podróż?

W części piątej Robert i Dawid, dwóch zapalonych fotografów, spaceruje po Mińsku i jedzie pociągiem do Polski. Czy uda im się uniknąć prowokacji? Kto znów odwiedzi ich wieczorową porą? Przed czym zabezpieczali się krzesłem? Czy Robert wygra zakład?


skomentuj
kategoria: video, wyprawy tagi: , , , , , , , ,
siekierki
Podsumowanie by Dawid Markoff

Cholerny smog w Warszawie, ale co począć. Po pracy w biurze pojechałem na chwilę w okolice Siekierek. Miałem pomysł na fajne kadry, od dawna, ale rzeczywistość mocno je zweryfikowała. Tak bywa.

PKiN i pierwsze w 2017 roku zajęcia ze studentami. A dzień wcześniej fajna sesja w biurze dla fajnego klienta – na jej potrzeby chłopaki z Cukrów zbudowali dla mnie fajną konstrukcję. Tak naprawdę na zdjęciu Łukasz był bardzo zadowolony – tak samo jak i ja:) -12? Lubię! Lepsze niż chlapa i szarość. Słoneczne poranki w domu i piwa z osiedlowego sklepu. Robert kupił sobie do biura model samolotu LOT – fajny! Sesja beauty z piękną Idalią. No i kolejny G-Shock do kolekcji – prawdziwy byczek. Bye bye T-Mobile i blender kielichowy, który daje rade. Na koniec ostatnie zdjęcie w 2017 roku. Tak, to pierwsze podsumowanie w tym roku.

Podsumowanie by Dawid Markoff

Mamy już bilety lotnicze na dwie kolejne dwie wyprawy na Wschód! Już się nie mogę doczekać – zwłaszcza, że szukamy kolejnych. Kurde, ale będzie się działo.

LOT


skomentuj
kategoria: iphonografia, różne tagi: , , , ,
#2016bestnine
#2016bestnine, czyli moje najlepsze (w sensie mające najwięcej lajków) 9 zdjęć na Instagramie. Daję, bo rok temu też to śmieszne podsumowanie wrzucałem. Dobre jest to, że tylko 2 z 9 to zdjęcia zrobione klasycznym aparatem. Reszta to telefon, czyli fotografia mobilna górą!

#2016bestnine by Dawid Markoff

Gdybyście chcieli zobaczyć więcej, to:
instagram.com/emefef

* * *

2017 by Dawid Markoff

Jest po 1 w nocy gdy to piszę. Właśnie wróciłem do domu, a za oknem słychać wybuchające petardy. To znak, że osiedlowi janusze przygotowują się do dzisiejszego wieczoru. Tak, jutro o tej godzinie będzie już rok 2017! Nie będę tu pisał jakiś postanowień i tym podobnych rzeczy (a pisywałem w ubiegłych latach). Chciałem zrobić tu podsumowanie 2016 roku, ale działo się tyle, że musiałbym zrobić najdłuższy post w historii tego bloga. Po prostu to był niesamowicie intensywny okres (nie tylko fotograficznie)! Niech więc ten nowy rok będzie tak samo dobry jak ten mijający (a nawet jeszcze lepszy!).

Wam życzę samych wspaniałości:)

* * *

A na koniec kolejne klasyczne podsumowanie ostatnich dni: winda to najlepsze miejsce do selfie – w pierwszym przypadku w drodze do Szymona na partyjkę w NBA 2K17! Wiadomości od Idalii zawsze na propsie:) Zresztą przesiadywanie z nią w Barnie też – trzeba ją delikatnie podkarmić, jest strasznie szczupła:) Choinka i Robert na firmowym spotkaniu przed świętami. A potem przyszli jacyś ludzie i zrobili dziwne jamm session. Z Idalią u mnie w windzie – ale wtedy było zimno! Robota w siedzibie LOTTO i zdjęcia z Conrado i Renatą. A potem chłopaki robili wideo. No i ten świąteczny klimat w biurze, spokojna praca… a potem odbiór kolejnego zegarka (zacząłem kolekcjonować G-SHocki!). No i oczywiście przyszły kolejne niesamowite piwa!:) A na koniec Robert na sesji dla Tikkurili.

Podsumownie by Dawid Markoff

* * *

Na koniec jeszcze największe pozdrowienia i podziękowania dla Roberta, Łukasza, Mateusza i Szymona za wiele fajnych projektów. 2017 będzie nasz! Bezapelacyjnie.


skomentuj
kategoria: iphonografia, różne tagi: , , , , ,
cześć agata 2!
Agata Feledyn by Dawid Markoff

Agata Feledyn by Dawid Markoff

Agata Feledyn by Dawid Markoff

Agata Feledyn by Dawid Markoff

Agata Feledyn by Dawid Markoff


skomentuj
kategoria: cyfrowo, dziewczyny tagi: , ,
menu
informacje
wyprawy na wschód
najnowsze wpisykategoriearchiwum bloga


moje rzeczy
portfolio fotograficzne
grey - fotografia czarno biała
albumy fotograficzne
instagram
facebook


Spoty sponsorskie dla DaWandy, do których wykonałem zdjęcia. Można je było obejrzeć w pełnej krasie m.in. w TVN i Comedy Central. Obejrzyj→


Moje sesje zdjęciowe i ich opisy, które ukazały się w magazynie Digital Camera Polska. Zobacz→


Tauron Nowa Muzyka to festiwal mniejszy, niż Open'er... Nie oznacza to jednal, że gorszy! O nie, nie! Tauron po prostu wymiata. Zobacz moje zdjęcia wykonane dla H&M w najlepszej scenie na całym festiwalu! Zobacz zdjęcia→


Fajna sesja dla firmy rowerowej z Krakowa. Na jej potrzeby wynajęliśmy na cały dzień wnętrza zakłądu zajmującego się obróbką metali! Zobacz zdjęcia→

Fajnie ubrani ludzie, fajna strefa, fajny festiwal i wolna ręka od H&M co do samych zdjęć. Postanowiłem więc, że zrobię to po swojemu - zwłaszcza zdjęcia wieczorne. Zobacz zdjęcia→

Spędziłem dwa niesamowite tygodnie w Gruzji! Zielona stolica, chłodny Kaukaz, nie odwiedzana przez turystów Cziatura i bardzo upalne Batumi...Zobacz i przeczytaj relację→

Byłem głównym mówcą na Mobile Photo Lab w Mińsku! Wspaniała rzecz, wspaniali ludzie. Zobacz→ + podsumowanie wyjazdu→

© Dawid Markoff
Wszelkie prawa zastrzeżone
2006/17