anastazja w nowym sezonie
Polka Bikes Anastazja by Dawid Markoff

Nie jest tak, że sezon rowerowy zaczął się dla mnie dopiero dziś – zaczął się już jakiś czas temu. Jednak dziś była taka typowo rowerowa pogoda jaką lubię – upał jak cholera! I jutro też ma być, więc jutro też będzie jeżdżone. Kto wie, może pobiję te dzisiejsze 50km?

Polka Bikes Anastazja by Dawid Markoff

Większe zdjęcia na blogu = #najlepiej.skomentuj
kategoria: iphonografia, różne tagi: , , ,
krew, nogi i kolory
Akademia Fotografii Dawid Markoff

Dziś podczas prowadzenia zajęć z fotografii mody, namówiłem studentów do eksperymentowania. Aby zamiast portrecików poszli w coś dziwniejszego, psychodelicznego. Aby stworzyli serię. Zaskoczyli mnie:) Lubię takie sytuacje. Mieli bardzo mało akcesoriów + odpadła w ostatniej chwili stylistka, więc musieli nieźle kombinować.

Pierwszy rok zaocznych, grupa C.

Akademia Fotografii Dawid Markoff

Btw, zdjęcia z Gruzji kończą się obrabiać:)
Odpaliłem również nową wersję bloga – jest w końcu responsywny, czyli powinien wyświetlać się dobrze na smartfonach (w teorii, w praktyce może być jeszcze różnie, ale będę go udoskonalać).skomentuj
kategoria: iphonografia, różne tagi: , ,
wróciłem z gruzji!
Ach, cóż to była za wyprawa! Kilka niesamowicie popieprzonych przygód i cztery świetne miejsca. Nie udało się jedynie zahaczyć o muzeum Stalina w Gori, ale woleliśmy ten czas przeznaczyć na Czaturę i Kazbegi. Wkrótce relacja!

Wróciłem z Gruzji - Dawid Markoffskomentuj
kategoria: cyfrowo, iphonografia, video, wyprawy tagi: , , , , , , ,
czas na gruzję
Gruzja

Czas na kolejną wyprawę.

Gruzja chodziła mi po głowie od bardzo, bardzo dawna. Zobaczyć ją wiosną lub latem to takie moje małe marzenie… Więc najwyższy czas je spełnić! Zaplanowaliśmy na nią aż 14 dni. Na mapie mamy zaznaczone wiele niesamowitych miejsc. Nie wiem, czy uda nam się dotrzeć do nich wszystkich, ale będziemy się starać. Bardzo! Z całą pewnością będzie to Tbilisi i Batumi (morze!), ale również Muzeum Stalina w Gori czy widok z gór na Kaukaz.

Zaczniemy od stolicy, do której dolecimy w sobotę nad ranem samolotem LOTu. Tam dzięki Airbnd czeka na nas mieszkanie, w którym pozostaniemy przez pierwsze trzy dni. Trzymajcie kciuki!

Czas na Gruzję

W międzyczasie zapraszam na:
instagram.com/emefef

Tam na bieżąco będę starał się wrzucać zdjęcia z wyprawy.

Wpis ten publikuję będąc już w Gruzji. Tak się z Robertem i Kasią umówiliśmy (jak i w przypadku poprzednich wypraw z Robertem), że nikomu nie wspomnimy o naszym wyjeździe i że stanie się on faktem dopiero w momencie, w którym będziemy już na miejscu. Tak też się stało.

* * *

Zobacz także moje poprzednie wyprawy:
Ukraina: Lwów – Kijów→
Wschodnio: Odessa – Kiszyniów – Tiraspol→skomentuj
kategoria: pierdupierdu, wyprawy tagi:
#butymarkoffa
Buty Dawida Markoffa by Monika Zając

Rok temu w majówkę spacerowaliśmy z Moniką po jednym z brzegów Wisły – doszliśmy naprawdę daleko! Tym razem, również w majówkę, poszliśmy na AWF oraz RKS Marymont. Tam też Monika zrobiła mi te 3 zdjęcia butów. I wymyśliła tag #butymarkoffa, który nawiązuje do mojego #windamarkoffa. Dzięki Monika!:) Za rok znowu gdzieś pójdziemy.

Buty Dawida Markoffa by Monika Zając

Buty Dawida Markoffa by Monika Zając

Zdjęcia:
Monika Zając / instagram.com/moikropka

* * *

Ostatni dzień pracy w maju! (no prawie), więc i jest radość podczas powrotu do mieszkania (ok, nie widać jej na zdjęciu). Samolot i pochmurne niebo przy Okęciu podczas wizyty w Decathlonie. Pojechałem wieczorem rowerem na kawę. Tam zastała mnie straszna ulewa – pozostało wracanie metrem z całą masą innych rowerzystów, których zastał deszcz.

Podsumowanie by Dawid Markoffskomentuj
kategoria: iphonografia, różne tagi: , , , ,
menu
informacje
najnowsze wpisykategoriearchiwum bloga


moje rzeczy
portfolio fotograficzne
grey - fotografia czarno biała
album #iphoneonly
instagram
facebook
Byłem głównym mówcą na Mobile Photo Lab w Mińsku! Wspaniała rzecz, wspaniali ludzie. Zobacz→ + podsumowanie wyjazdu→


Trzyczęściowy album, który jest hołdem dla fotografii mobilnej. Całość podzielona na trzy oddzielne części: Warszawa, Tu i Tam oraz Inaczej.. Zobacz→


Kolejna niesamowita wyprawa na wschód: tym razem tylko Ukrainę. Majdan, muzeum lotnictwa, miasta nocą... Przeczytaj i obejrzyj moją relację→


Wspaniała sesja zdjęciowa z Marceliną w Muzeum POLIN. Zobacz zdjęcia→

© Dawid Markoff
Wszelkie prawa zastrzeżone
2006/16