Menu

ALBUMY FOTOGRAFICZNE

Fotografia mobilna, polaroidy. Wśród niej architektura, podróże, ale również i kobiety, lekkie nagości. Wszystko w formacie PDF, a czasami w wersji drukowanej. Zapraszam do pobierania moich albumów. Zawsze za darmo, tylko dobra fotografia.Albumy:

Album dostępne są w formie PDF (opcjonalnie w wersji drukowanej). Każdemu albumowi poświęcona jest oddzielna podstrona:POLAROIDS


Jestem ogromnym fanem fotografii natychmiastowej. Kończę obecnie prace nad moim trzecim albumem fotograficznym. Tym razem zawierać będzie polaroidy!

Wkrótce#IPHONEONLY


Album #iphoneonly to podsumowanie mojej mobilnej fotografii. Chciałem nim pokazać, że bardzo dobre zdjęcia można robić nie tylko klasycznym aparatem, ale i smartfonem.

OdzwiedźSATURDAYS


Sobota to mój ulubiony dzień tygodnia. Album Saturdays zawiera zdjęcia architektury wykonane przy pomocy smartfona właśnie podczas sobotnich spacerów i wypraw.

Odzwiedź

Grey

Uwielbiam fotografię czarno białą. Biel, czerń, odcienie szarości... bardzo wiele odcieni szarości. Na poniższej stronie znajdziesz zarówno serie zdjęciowe, jak i przypadkowe zlepki z moich wypraw. Niech żyje fotografia czarno-biała!

Odwiedź