Menu

Mój pierwszy album z fotografią architektury: Saturdays

Sobota to mój ulubiony dzień tygodnia. To nie tylko dzień wolny od pracy, ale i początek prawdziwego weekendu. Album Saturdays zawiera zdjęcia architektury wykonane przy pomocy smartfona podczas sobotnich spacerów i wypraw.

Czemu akurat telefon? Mobilna fotografia to moja pasja. Wciąż kojarzona z kiepskiej jakości filtrami i słabą jakością, w wielu przypadkach nie ustępuje klasycznej fotografii. Saturdays to swoisty hołd dla niej. To również chęć pokazania, że ciekawe zdjęcie można zrobić wszystkim.

Poza luźnymi zdjęciami, album zawiera również trzy tematyczne rozdziały:Darkness


Darkness, czyli Warszawa nocą. Pozbawione światła betonowe konstrukcje, jak opuszczone. Gdzieniegdzie wschodzące słońce oświetla fragmenty budynków…POLIN


Muzeum Historii Żydów Polskich to jeden z najfajniejszych budynków, w jakim miałem okazję być. Architektonicznie coś wspaniałego. Polecam każdemu!Milky City


Warszawa skąpana w mleku. Mgła w mieście to coś wspaniałego, całkowicie zmienia jego obraz. Udało mi się podczas takich warunków zrobić kilka całkiem fajnych zdjęć.

Jak i skąd?

Album dostępny jest w dwóch formach:
cyfrowej (darmowej, do ściągnięcia w formacie PDF) oraz drukowanej (płatnej w serwisie Blurb). Każde zdjęcie jest również dostępne w formie odbitki (max 25x25cm):PDF (50MB)


Album najszybciej obejrzeć można korzystając z jego cyfrowej wersji w formacie PDF. Plik zajmuje 50MB i jest dostępny do ściągnięcia za darmo.

Ściągnij za darmoBlurb.com


Album można również nabyć w formie drukowanej w serwisie Blurb.com. Wymagane jest do tego założenie tam konta oraz opłata za wysyłkę.

Zamów ⊷Odbitki


Każde zdjęcie w albumie dostępne jest także w formie odbitki (max 25x25cm, w oprawach lub bez). Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy.

Napisz do mnie

Polaroids

Kończę obecnie pracę nad moim trzecim albumem fotograficznym. Tym razem zawierać będzie polaroidy. Szczegóły (oraz album) już wkrótce.