Menu

Postprodukcja fotograficzna

Zajmuję się nie tylko fotografią, ale i profesjonalną postprodukcją zdjęciową. W moim portfolio z tej kategorii znajdziesz rzeczy wykonane m.in. dla Polskich Linii Lotniczych LOT czy Carrefoura.


Heineken


Liga Mistrzów 2015? Obstawiaj wyniki z Jurkiem Dudkiem! Wspaniała seria wręcz kipiących kibicowaniem zdjęć dla Heinekena. Piwo, mężczyźni i piłka nożna. Drogie Panie, musicie nam wybaczyć - to jest czas dla nas:)


LOT


Polskie Linie Lotnicze LOT to bardzo wymagający klient. Do postprodukcji dostałem dwa pliki z przystawki cyfrowej, a finalny efekt można było zobaczyć m.in. w magazynach Forbes i Newsweek, czy też na lotnisku Chopina.


Digital Photographer


Zdjęcie Pawła Księżopolskiego zostało wykonane na jednym z tarasów Pałacu Kultury i Nauki. W magazynie Digital Photographer Polska posłużyło jako materiał tłumaczący ustawienie światła w fotografii mody.


Carrefour


TEX to linia odzieżowa Carrefoura. Przemek Chudkiewicz wykonał zdjęcia, a ja finalną postprodukcję. Plikami wejściowymi były zdjęcia z przystawki cyfrowej, co też wymagało trochę innego podejścia do obróbki plików.


Świąteczne stoły


Święta Bożego Narodzenia to magiczny okres wielu domach. Jak jednak nakryć stół, aby odpowiadał klimatowi tego dnia? Taką akcję przeprowadził Carrefour na Facebooku. Wcześniej powstały zdjęcia i postprodukcja.


Krótka prezentacja z wybranymi pracami z zakresu postprodukcji (22 MB):
DawidMarkoff_Postprodukcja.pdf

Wszystkie zdjęcia w sekcji postprodukcji są własnością ich autorów. Szczegółowe informacje znajdują się w podglądzie prac.