Menu

Szukam modelek

Szukam ciekawych twarzy z Warszawy! Nie gryzę i nie jestem wampirem z Mokotowa. Zakres prac dość szeroki: beauty, fashion, glamour, portret, akt... Jak najbardziej TFP (Time For Prints - zdjęcia za pozowanie). Jeżeli jesteś zainteresowana to proszę o maila lub prywatną wiadomość na jednym z poniższych serwisów. W przypadku maila proszę również o dołączenie linku do portfolio/profilu z kilkoma zwykłymi zdjęciami.Portfolio fotograficzne


Moje portfolio fotograficzne zawierające wybrane prace uporządkowane w tematycznych seriach. Portret, moda, akt, fotografia studyjna. W każdej serii minimum cztery zdjęcia.

Odwiedź
Maxmodels.pl


W serwisie Maxmodels znajdziesz kilka moich prac z zakresu mody, portretu i aktu. Jeżeli masz konto w tym serwisie to zapraszam do kontaktu poprzez prywatne wiadomości.

Odwiedź ⊷
Megamodels.pl


Mam swoje konto również w serwisie Megamodels. Jeżeli masz konto w tym serwisie to zapraszam do kontaktu również i tu poprzez prywatne wiadomości. Bywam tu często.

Odwiedź ⊷


Szukam wizażystek, stylistów, projektantów

Szukam również wizażystek, stylistów, projektantów. Jeżeli stylizujesz lub projektujesz ciekawe rzeczy i chciałbyś/chciałabyś przenieść je na modeli/modelki, koniecznie się odezwij. Również zdjęcia na zasadach TFP.