Menu

Tu i tam

Nie jestem fotografem eventowym. Zdarza mi się jednak zrobić komercyjnie jakąś fajną fotograficzną relację z ciekawej imprezy, koncertu czy planu filmowego. Zdjęciom staram się wtedy nadać swój własny styl, mój sposób kadrowania, zabawę głębią ostrości...


Kultura Fizyczna / H&M


Tak, H&M + sport = zdrowie! Fitness, wysiłek, endorfiny, zmęczenie, pot... Wykonałem kilka zdjęć na imprezie zorganizowanej w Teatrze Dramatycznym. Zobaczcie co się tam działo! Ależ to był weekend, o kurde!


Rimmel / Only Only


Kilka spotów reklamowych dla Rimmel Polska. Wspaniałe dziewczyny (w tym Zuza Kołodziejczyk), wspaniała ekipa, wspaniałe studio Sól... Zobacza moją zdjęciową relację z tych trzech dni zdjęciowych!


Tauron Festiwal / H&M


Tauron Nowa Muzyka to festiwal mniejszy, niż Open'er... Nie oznacza to jednal, że gorszy! O nie, nie! Tauron po prostu wymiata. Zobacz moje zdjęcia wykonane dla H&M w najlepszej scenie na całym festiwalu!


Open'er / H&M


Fajnie ubrani ludzie, fajna strefa, fajny festiwal i wolna ręka od H&M co do samych zdjęć. Postanowiłem więc, że zrobię to po swojemu - zwłaszcza zdjęcia wieczorne. Więcej na profilu H&M na Facebooku...


MMR'16 / IMiT


Dla Instytutu Muzyki i Tańca wykonałem zdjęcia z finału Młody Muzyk Roku 2016, który Instytut współorganizował razem z TVP Kultura. Gratulacje dla finalistów i dla ekipy, która pozwoliła mi wchodzić za scenę:)


LOT / Grandessa


Super sesja zdjęciowa dla LOTu w przeogromnym warszawskim studiu Daylight. Zajrzałem tam z aparatem i kilkoma obiektywami, aby zarejestrować to, co się tam 'wyprawiało'. A działy się rzeczy niesamowite, naprawdę.

Portfolio fotograficzne

Moje portfolio fotograficzne zawierające wybrane prace uporządkowane w tematycznych seriach. Portret, moda, fotografia produktowa... Tym zajmuję się na co dzień.

Zobacz moje prace