Menu

Tu i tam

Nie jestem fotografem eventowym. Zdarza mi się jednak zrobić komercyjnie jakąś fajną fotograficzną relację z ciekawej imprezy, koncertu czy planu filmowego. Zdjęciom staram się wtedy nadać swój własny styl, mój sposób kadrowania, zabawę głębią ostrości...


H&M Dworzec / H&M


Eldo, Pezet, XxanaxX, Duid, Ten Typ Mes, Flirtini, Quebonafide, Taco Hemingway, The Dumplings, Fisz Emade, Brodka... cóż za artyści! To wszystko w Warszawskim Muzeum Kolejnictwa i na Nocnym Markecie!


H&M Club / H&M


Urodziny H&M Club w restauracji Biała na Saskiej Kępie! Klimat, niesamowici ludzie i te kolory! Ciepłe i chłodne, wszystko wymieszane ze sobą we wspaniałym ogrodzie restauracji. Tak organizuje tylko H&M!


Rimmel / Only Only


Kilka spotów reklamowych dla Rimmel Polska. Wspaniałe dziewczyny (w tym Zuza Kołodziejczyk), wspaniała ekipa, wspaniałe studio Sól... Zobacza moją zdjęciową relację z tych trzech dni zdjęciowych!


Tauron Festiwal / H&M


Tauron Nowa Muzyka to festiwal mniejszy, niż Open'er... Nie oznacza to jednal, że gorszy! O nie, nie! Tauron po prostu wymiata. Zobacz moje zdjęcia wykonane dla H&M w najlepszej scenie na całym festiwalu!


Open'er / H&M


Fajnie ubrani ludzie, fajna strefa, fajny festiwal i wolna ręka od H&M co do samych zdjęć. Postanowiłem więc, że zrobię to po swojemu - zwłaszcza zdjęcia wieczorne. Więcej na profilu H&M na Facebooku...


MMR'16 / IMiT


Dla Instytutu Muzyki i Tańca wykonałem zdjęcia z finału Młody Muzyk Roku 2016, który Instytut współorganizował razem z TVP Kultura. Gratulacje dla finalistów i dla ekipy, która pozwoliła mi wchodzić za scenę:)

Portfolio fotograficzne

Moje portfolio fotograficzne zawierające wybrane prace uporządkowane w tematycznych seriach. Portret, moda, fotografia produktowa... Tym zajmuję się na co dzień.

Zobacz moje prace