chłopak z blokowiska nie z kamienicy

Zdjęcie zrobił mi Robert Danieluk na kijowskich blokowiskach. Materiał z tego będzie w drugiej części vloga z Ukrainy. Acha, pierwsza część jest już na moim kanale na Youtube.
kategoria: cyfrowo, różne tagi: dawid markoff, kijów, robert danieluk, ukraina2021, x100v
Jesteśmy! Cholera, jak dobrze pojechać w końcu gdzieś dalej niż Polska. Baa, pojechać… Polecieć! Usiąść następnie wieczorem w knajpce stolicy obcego kraju i napić się zimnego piwa. Bezcenne.

kategoria: mobilnie, różne tagi: dawid markoff, google pixel, kijów, robert danieluk, szymon ślipko, ukraina, ukraina2021, znajomi

Po obronach dyplomowych relaks przy piwie bezalkoholowym i pizzy za kupony zniżkowe Adriana. Brawo Igor‚ brawo Piotr‚ brawo Kinga. Super robota! Jutro kolejny dzień – oby dzień równie ciekawych dyplomów co dziś. Ja już jednak szykuję się powoli na dwa najbliższe wyjazdy (w końcu!).
kategoria: mobilnie, różne tagi: adrian cuper, akademia fotografii, dawid markoff, google pixel, igor lewicki, patryk karbowski
kraków, upały, spacery, akademia i lego
W Krakowie prowadziłem zajęcia w Akademii Fotografii – po raz pierwszy od 2019 chyba. Kurde, jak ten czas szybko zleciał. To był dziwny weekend bo nie dość że strasznie bolała mnie kostka, to na dodatek straszne tłumy (długi weekend) sprawiły, że odechciało się i robić zdjęcia i nagrywać cokolwiek do vloga. W sobotę jednak, mając dość ścisłego centrum, poszedłem poszukać śladów wolnomularstwa w Krakowie. Ogólnie chciałbym kiedyś nagrać o tym jakiś materiał!

W Warszawie po staremu. Sesje zdjęciowe, spacerowanie, zajęcia w Akademii, zwiedzanie nowego salonu LEGO (w którym klasycznie okupiliśmy się w jakieś ogromne zestawy), Skwarek, piękne zachody słońca z pomarańczowymi chmurami oraz deszcz i wieczorne powroty z zajęć.

Ogólnie dawno nie kupowałem czegoś na winylach. Jakimś cudem znalazłem na eBayu album Legowelt (którego szukałem baaaardzo długo) więc nie mogłem sobie odmówić! Jeżeli chodzi o zajęcia w Akademii to klasycznie fotografia reklamowa i fotografowanie butów ze studentami. Do tego wspomniane zestawy LEGO (zwłaszcza lądowanie na księżycu!).

kategoria: mobilnie, różne tagi: budynki, dawid markoff, google pixel, justyna, kraków, podsumowanie, skwarek, warszawa
delikatesy centrum, seminarium dyplomowe, justynka, sesja z robertem i zajęcia z kulinarnej
Fajna sesja zdjęciowa dla Delikatesów Centrum u Asi w Studio Baletowa. Zrobiłem 5 bardzo fajnych zdjęć ze świetnymi stylizacjami Asi. Radosny i ledwo żywy Skwarek oraz seminarium dyplomowe – dziewczyny robią u mnie dyplom i mają naprawdę fajne pomysły. Trzymajcie za nie kciuki! Trochę klasycznych spacerów oraz ja i Justynka.

W Piasecznie w studio fotograficznym Magdy zrobiliśmy z Robertem fajną sesję zdjęciową do fajnego serwisu internetowego. Kupa zabawy i śmiechu oraz ten niesamowity fantom dziecka! No i bardzo dobra kawa. Dzięki Magda! Na koniec dwa dni zajęć w Trojcie w PKiN – prowadziłem zajęcia z fotografii kulinarnej. Było super (chociaż niesamowicie gorąco).

kategoria: mobilnie, różne tagi: budynki, dawid markoff, google pixel, justyna, podsumowanie, robert danieluk, skwarek, studio baletowa, warszawa
szalone sesje zdjęciowe, spacery, granica warszawy, architektura i skwarek
Mam już za sobą drugą dawkę szczepienia przeciwko covid19 – tym razem bez najmniejszych objawów. Szalone sesje modowe, które prowadziłem dla studentów przez cztery dni w restauracji Videlec. Pomysł? Morderstwo, zbrodnia, zemsta, pijaństwo, rozpusta… Wielkie podziękowania dla wspaniałych i wyrozumiałych modelek oraz dla samej restauracji.

Selfie z Anastazją (z powyższych sesji), które musiałem sobie zrobić. I tak jak pisała Agnieszka (wizażystka) na Insta Stories, „modelka wyszła z tego cała i zdrowa”. Do tego codzienne spacery czy to w słońcu czy deszczu – normę kroków trzeba wyrobić. W szukaniu własnego mieszkania pojechaliśmy nawet na kraniec Warszawy – na szczęście ta inwestycja nam nie przypadła do gustu. Niedzielami lubię spacerować pomiędzy biurowcami na Domaniewskiej – jest cicho i spokojnie. Chociaż wiem, że gdy tylko skończy się pandemia to wszystko wróci do normy.

kategoria: mobilnie, różne tagi: budynki, dawid markoff, google pixel, justyna, podsumowanie, skwarek, warszawa
menu
o mnie
wyprawy na wschód i nie tylko
najnowsze wpisy
- hong kong: cmentarz pok fu lam
- hong kong: ma wan
- hong kong: wioski rybackie ma wan chung i tai o
- hong kong ponownie 1
- witaj hong kongu, ponownie!
- ogień!
- toruń ponownie 2
- toruń ponownie 1
- toruń, wschód słońca
- trash
- roxi
- displate party
- po prostu praga
- anita
- helsinki, suomenlinna
- helsinki 2
- helsinki 1
- prom z tallinna do helsinek
- estonia, narwa – dzień zwycięstwa w moskwie
- estonia, tallinn
- doha, lotnisko
- hong kong 3
- hong kong 2
- hong kong, sai wan swimming shed
- hong kong, victoria peak
- hong kong 1
- wietnam, saigon 3
- wietnam, jest dobrze!
- wietnam, saigon 2
- wietnam, pałac zjednoczenia
kategorie
- abstrakcje
analogowo
backstage
Bez kategorii
chłopaki
cinemagraph
cyfrowo
dziewczyny
kulinarne
miejsca
mobilnie
osobowości
panoramy
pierdupierdu
polaroid
poradnik
portfolio
przedmioty
publikacje
różne
wydarzenia
wyprawy
archiwum bloga
moje rzeczy
portfolio
instagram
youtube
tiktok
moja muzyka
pogadajmy podcast


Moje muzyczne alter ego! Na platformy streamingowe trafił właśnie mój drugi album muzyczny! 40 minut muzyki, 14 utwórów + bonus. Wpadnij, odsłuchaj i podaj dalej (album dostępny jest równie na Apple Music i Youtube Music):

Jako że to blog, to mam tu również klasyczne blogowe wpisy, w których pokazuję moje codzienne życie: sesje zdjęciowe, wyprawy i tym podobne rzeczy. Wszystko mobilnie, ze smartfona:

Jeżeli spodobały ci się moje materiały na Youtube lub zdjęcia, postaw mi kawę - będzie mi naprawdę niezmiernie miło:


Parada w Moskwie 9 maja. Moim ogromnym marzeniem było zobaczyć ten surrealistyczny spektakl na własne oczy właśnie z brzegu Narwy. Udało się! Dodatkowo odwiedziłem Finlandię. Zobacz→


Chyba najbardziej niesamowite miasto świata - nie do okiełznania w trzy dni. Starałem się jednak jak mogłem!. Zobacz→


Wietnam totalnie mnie zaskoczył - wyobrażałem go sobie całkowicie inaczej. I zakochałem się w nim a Saigon po tygodniu traktowałem jako swoje miasto!. Zobacz→


Fajna sesja z Marysią w centrum Warszawy. Kilka ciekawych stylizacji i dobrych kadrów + część wykonana w studio. Zobacz→


Kilka fajnych stylizacji, Kasia i Warszawa. Szybka streetowa moda bez kompromisów. Zobacz→


Kilka dni na Podlasiu. Najchętniej spędziłbym tam z miesiąc, ale na chwilę obecną musi mi wystarczyć i to. Ale jeszcze tam wrócę! Zobacz→


Stylizacje, lookbooki, kolorowe tła i oczywiście niesamowita Klaudia. Zobacz→


Świetna studyjna sesja z Gabrysią. Kilka świetnych stylizacji + dobry klimat. Zobacz→


Dużo stylizacji, fajne studio BAJKA i oczywiście Kasia, z którą zawsze fotografuje mi się wspaniale! Zobacz→


Piekielnie upalna Turcja, ale bardzo fajna. Trochę zdjęć i trzy filmy na Youtube! Zobacz→


Bardzo doświadczone Sarajewo, jeszcze bardziej doświadczony Mostar i serbska Banja Luka. Zakochałem się w Bośni! Zobacz→


Globalna sesja zdjęciowa dla XIAOMI! Producentem OnlyOnly, agencją odpowiedzialną za całość GONG. Ogromna duma! Zobacz→


Genialny miesięczny pobyt w Tajlandi. Wigilia w klubie drag queen, sylwester na tajskim boksie dla lokalsów... i wiele, wiele więcej! Zobacz→


Absolutnie niesamowite Kosowo - całkiem inne, niż się go spodziewałem. We wpisach zdjęcia jak i vlogi.. Zobacz→


Estonia nieodkryta! Byłem w miejscach, o których pewnie nawet nie słyszeliście. Ja się w tym kraju zakochałem!. Zobacz→


KIedyś fotografowałem również na klasycznych negatywach, a głowę miałem pełną przedziwnych pomysłów. Zobacz→


Niesamowite Uzbekistan i tadżykistan. Duszanbe, Chiwa, Buchara czy Samarkanda. A wszystko doprawione krótkim pobytem w Abu Dabi. Wszystko na zdjęcich i we vlogach. Zobacz→


Od pięknych rejonów, poprzez skaliste miasto, po totalny rozpierdol Neapolu. W tej serii vlogów jak i na tych zdjęciach pokażę Wam pełen przekrój tego niesamowitego kraju! Zdjęcia i vlogi. Zobacz→


Byłem w miejscach, które jeszcze do niedawna były okupowane przez rosyjskie wojska. Widziałem masowe groby oraz straszne zniszczenia. Nigdy tego nie zapomnę!. Zobacz→


Wykonałem kilka zdjęć do najnowszej książki Marty Grzebyk z Krytyki Kulinarnej. Okładka + przekładki. Jak zawsze w super ekipie ze Studia Odczaruj Gary! Zobacz→


Kinga i Agnes we wspaniałej bieliźnie God Save Queens. Na Instaxach. Zobacz zdęcia→
© Dawid Markoff
Wszelkie prawa zastrzeżone
![]()