ubrania do oddania – backstage



Zapomniałem o tym backstage’u na śmierć! Ale już wrzucam:)
Zdjęcia by Paulina Angielczyk.
kategoria: backstage, cyfrowo tagi: canon, dawid markoff, ubrania do oddania
hamburgery, sesja na dywanach, mgła i zajęcia z fotografii kulinarnej
Ostatnie podsumowanie w tym roku! Na Smolnej 8 byliśmy na fajnym evencie Huaweii, gdzie przy okazji nauczyłem się robić domowe pieczywo do hamburgerów! Zimowy spacer z Justynką po Łazienkach, a wcześniej fajna sesja zdjęciowa z cudownymi modelkami i fajnymi dywanami. Zdjęcia są jeszcze w postprodukcji, ale będą miały publikację w magazynie drukowanym, więc jeszcze tu je wrzucę.

Relaks przy kolejnej dobrej płycie. Wcześniej powrót z miasta, które zostało zalane gęstą mgłą. Ależ to wszystko wyglądało – aż szkoda, że nie miałem aparatu. Na koniec dwa dni zajęć z fotografii kulinarnej, które miałem przyjemność poprowadzić dla bardzo fajnej grupy ludzi. Zrobiliśmy sporo fajnych zdjęć!

Widzimy się w 2019!
kategoria: mobilnie, różne tagi: budynki, dawid markoff, galaxys8, podsumowanie, warszawa

Wracam jeszcze na chwilę do Malty – wiem, katuję nią niemiłosiernie. Nic na to jednak nie poradzę, bo było tam niesamowicie. Tym razem, na zakończenie, zdjęcia które zrobiła mi Justynka. bardzo je lubię! Ja wrzucam post i wracam do wyszukiwania lotów na kolejną wyprawę:>

kategoria: mobilnie, wyprawy tagi: dawid markoff, galaxys8, malta


Dla serwisu Fotopolis.pl napisałem kilka słów o tym, jak zacząć zarabiać w fotografii reklamowej.
Całość znajdziecie TUTAJ→.
kategoria: publikacje tagi: adidas, dawid markoff, fotopolis, jessica mercedes
chyba najdłuższy wpis na tym blogu
Fajny kurs poprowadzony dla Lidla z fotografii kulinarnej, oraz trochę prywatnych pstryków z Justynką. Pink Martini, płyta którą bardzo chciałem mieć, dostałem na urodziny od Justyny. Kilka dni wcześniej zrealizowaliśmy bardzo fajną sesję produktową, która wkrótce poleci do druku.

Trochę spacerów oraz wizyta w Decathlonie. Tam obowiązkowo chwila spędzona na popatrzeniu na lądujące samoloty.

Świdwin i kolejny wyjazd. Tym razem miałem okazję poprowadzić szkolenie dla firmy Agnes, która produkuje suknie ślubne na rynek polski i europejski. W Świdwinie spędziłem więc 5 dni. To małe miasteczko zamieszkałe przez kilkanaście tysięcy mieszkańców, więc czułem się tu tak, jakby każdy wiedział że nie jestem stąd. Rozmiar miasteczka miał też swoje zalety – zwiedziłem i obfotografowałem je bardzo dokładnie.

Miejscem, które musiałem koniecznie zobaczyć był stary cmentarz żydowski położony na obrzeżach miasteczka. Trochę tam szedłem, ale warto było. Miejsce absolutnie niesamowite! Powoli zachodzące słońce, całkowita cisza i stare nagrobki. Pod nosem można cicho odmawiać kadisz… Do naszych czasów dotrwało około siedemdziesięciu nagrobków. Cmentarz został zdewastowany przez Niemców w czasie nocy kryształowej.

Każdego dnia spacerowałem po Świdwinie odkrywając kolejne fajne miejsca. Powroty są jednak najlepsze. Chyba tylko poza dworcem w Poznaniu, gdzie miałem przesiadkę. IC, kawa i obróbka zdjęć. To lubię!

Na koniec miejsce, w którym byłem strasznie dawno czyli warszawskie ZOO. Teraz wyglądające zupełnie inaczej. Polecam zwłaszcza poza weekendami, gdy jest mało ludzi. Na samo miejsce polecam zaplanować też wiele godzin – jest ogromne.

kategoria: cyfrowo, mobilnie tagi: budynki, dawid markoff, galaxys8, lidl, podsumowanie, świdwin, warszawa
ponownie kraków, selfie, defilada i włóczenie się z justyną
Często ostatnio bywam w Krakowie. Chyba zacznę wkrótce szukać jakiś nowych miejsc – cel na kolejne przyjazdy to Nowa Huta. Latem jest tu całkiem fajnie, idealnie na 3 dniowe przyjazdy i nocne szwędanie.

Spacery z Justyną i odkrywanie różnych zakamarków miasta. Defilada z okazji Święta Wojska Polskiego bardzo ok, chociaż miejsce na minus – za duże zamieszanie z Wisłostradą. A tak poza tym to lubimy sobie wieczorami połazić i porobić zdjęcia. Lato, trwaj!

kategoria: mobilnie, różne tagi: budynki, dawid markoff, galaxys8, kraków, podsumowanie, warszawa
menu
o mnie
wyprawy na wschód i nie tylko
najnowsze wpisy
- hong kong: cmentarz pok fu lam
- hong kong: ma wan
- hong kong: wioski rybackie ma wan chung i tai o
- hong kong ponownie 1
- witaj hong kongu, ponownie!
- ogień!
- toruń ponownie 2
- toruń ponownie 1
- toruń, wschód słońca
- trash
- roxi
- displate party
- po prostu praga
- anita
- helsinki, suomenlinna
- helsinki 2
- helsinki 1
- prom z tallinna do helsinek
- estonia, narwa – dzień zwycięstwa w moskwie
- estonia, tallinn
- doha, lotnisko
- hong kong 3
- hong kong 2
- hong kong, sai wan swimming shed
- hong kong, victoria peak
- hong kong 1
- wietnam, saigon 3
- wietnam, jest dobrze!
- wietnam, saigon 2
- wietnam, pałac zjednoczenia
kategorie
- abstrakcje
analogowo
backstage
Bez kategorii
chłopaki
cinemagraph
cyfrowo
dziewczyny
kulinarne
miejsca
mobilnie
osobowości
panoramy
pierdupierdu
polaroid
poradnik
portfolio
przedmioty
publikacje
różne
wydarzenia
wyprawy
archiwum bloga
moje rzeczy
portfolio
instagram
youtube
tiktok
moja muzyka
pogadajmy podcast


Moje muzyczne alter ego! Na platformy streamingowe trafił właśnie mój drugi album muzyczny! 40 minut muzyki, 14 utwórów + bonus. Wpadnij, odsłuchaj i podaj dalej (album dostępny jest równie na Apple Music i Youtube Music):

Jako że to blog, to mam tu również klasyczne blogowe wpisy, w których pokazuję moje codzienne życie: sesje zdjęciowe, wyprawy i tym podobne rzeczy. Wszystko mobilnie, ze smartfona:

Jeżeli spodobały ci się moje materiały na Youtube lub zdjęcia, postaw mi kawę - będzie mi naprawdę niezmiernie miło:


Parada w Moskwie 9 maja. Moim ogromnym marzeniem było zobaczyć ten surrealistyczny spektakl na własne oczy właśnie z brzegu Narwy. Udało się! Dodatkowo odwiedziłem Finlandię. Zobacz→


Chyba najbardziej niesamowite miasto świata - nie do okiełznania w trzy dni. Starałem się jednak jak mogłem!. Zobacz→


Wietnam totalnie mnie zaskoczył - wyobrażałem go sobie całkowicie inaczej. I zakochałem się w nim a Saigon po tygodniu traktowałem jako swoje miasto!. Zobacz→


Fajna sesja z Marysią w centrum Warszawy. Kilka ciekawych stylizacji i dobrych kadrów + część wykonana w studio. Zobacz→


Kilka fajnych stylizacji, Kasia i Warszawa. Szybka streetowa moda bez kompromisów. Zobacz→


Kilka dni na Podlasiu. Najchętniej spędziłbym tam z miesiąc, ale na chwilę obecną musi mi wystarczyć i to. Ale jeszcze tam wrócę! Zobacz→


Stylizacje, lookbooki, kolorowe tła i oczywiście niesamowita Klaudia. Zobacz→


Świetna studyjna sesja z Gabrysią. Kilka świetnych stylizacji + dobry klimat. Zobacz→


Dużo stylizacji, fajne studio BAJKA i oczywiście Kasia, z którą zawsze fotografuje mi się wspaniale! Zobacz→


Piekielnie upalna Turcja, ale bardzo fajna. Trochę zdjęć i trzy filmy na Youtube! Zobacz→


Bardzo doświadczone Sarajewo, jeszcze bardziej doświadczony Mostar i serbska Banja Luka. Zakochałem się w Bośni! Zobacz→


Globalna sesja zdjęciowa dla XIAOMI! Producentem OnlyOnly, agencją odpowiedzialną za całość GONG. Ogromna duma! Zobacz→


Genialny miesięczny pobyt w Tajlandi. Wigilia w klubie drag queen, sylwester na tajskim boksie dla lokalsów... i wiele, wiele więcej! Zobacz→


Absolutnie niesamowite Kosowo - całkiem inne, niż się go spodziewałem. We wpisach zdjęcia jak i vlogi.. Zobacz→


Estonia nieodkryta! Byłem w miejscach, o których pewnie nawet nie słyszeliście. Ja się w tym kraju zakochałem!. Zobacz→


KIedyś fotografowałem również na klasycznych negatywach, a głowę miałem pełną przedziwnych pomysłów. Zobacz→


Niesamowite Uzbekistan i tadżykistan. Duszanbe, Chiwa, Buchara czy Samarkanda. A wszystko doprawione krótkim pobytem w Abu Dabi. Wszystko na zdjęcich i we vlogach. Zobacz→


Od pięknych rejonów, poprzez skaliste miasto, po totalny rozpierdol Neapolu. W tej serii vlogów jak i na tych zdjęciach pokażę Wam pełen przekrój tego niesamowitego kraju! Zdjęcia i vlogi. Zobacz→


Byłem w miejscach, które jeszcze do niedawna były okupowane przez rosyjskie wojska. Widziałem masowe groby oraz straszne zniszczenia. Nigdy tego nie zapomnę!. Zobacz→


Wykonałem kilka zdjęć do najnowszej książki Marty Grzebyk z Krytyki Kulinarnej. Okładka + przekładki. Jak zawsze w super ekipie ze Studia Odczaruj Gary! Zobacz→


Kinga i Agnes we wspaniałej bieliźnie God Save Queens. Na Instaxach. Zobacz zdęcia→
© Dawid Markoff
Wszelkie prawa zastrzeżone
![]()